Novinky

Poslední výjezdní výlet s projektem s dětmi z Polska a zrovna na Stezce korunami stromů v Janských Lázních taaaak "krááásně". Věříme, že i přes uplakané počasí to byl pro všechny zúčastněné zážitek. Na závěr ve škole naši Bee-boti - fotogalerie

Úterý 5. 10. 2021 začal odjezdem na výlet v rámci projektu se školou z Polska. Počasí bylo úžasné, sluníčko nás provázelo mezi skalami, zlehka foukal teplý vítr..... Vtipná projížďka po jezírku neměla chybu a ukončila prohlídku skal. Autobus nás odvezl zpět ke škole, kde jsme si po dobrém obědě pustili úryvek z pohádky Třetí princ a nakreslili...

V úterý 21. 9. 2021 proběhla další výprava v rámci projektu "Poznáváme naše regiony". Jak jsme to zvládli se můžete podívat na naši fotodokumentaci ZDE.

Výlet vláčkem neznamenalo jen se svést. V rámci branného dne se ve třídách mašiny také kreslily, probíraly se dopravní značky a bezpečnost na cestách... Fotografie ZDE.

Dne 16. 9. 2021 přivezl autobus skupinku dětí z Polska, abychom společně podnikli výlet do Kuksu v rámci projektu "Poznáváme naše regiony". Po prohlídce Hospitalu jsme si prohlédli také bylinkovou zahradu a přesunuli jsme se do naší školní jídelny, kde se o nás postarali žáci PrŠ. Děkujeme.

Letošní rok byly Dny evropského dědictví věnovány Hornímu Starému Městu. A právě areál naší školy nabídl prostor nejen pro kulturní zážitky, ale posloužil například i jako zázemí pro Českou lesnickou akademii.

Skvělé dopoledne se sportem jsme zažili ve středu 8. 9. 2021. Sluníčko nám svítilo na běžecký závod, na kterém odstartovali žáci celé školy, včetně školky.

Jak nám tak hezky prší, vyrostly přes prázdniny ve škole stromy. A nejsou to obyčejné stromy, jsou začarované. Až nás políbí múza, stane se z nich nástěnka..... Navíc ke svému růstu nepotřebovaly zahradníka, ale truhláře - Interiéry-Jakl Trutnov. Tímto panu Jaklovi a jeho kolegům velice děkujeme za krásný sponzorský dar.

Letošní školní výlet pojala třída PrŠ 1 trochu netradičně. Potřebovali jsme oslavit závěrečné zkoušky a zároveň měl jeden z chlapců narozeniny, tak jsme mu připravili narozeninové překvapení a objevili jsme se u něj. A protože je velký fanoušek fotbalu, tak se i oslava nesla v tomto duchu. Ale abychom si jen necpali břicha, došlo i na sportovní...