Novinky

Dne 20.10. jeli vybraní žáci naší školy sledovat a fandit na florbalový zápas do Jaroměře mezi TJ Sokol Jaroměř a ACEMA Sparta Praha. Zápas začínal v 19:00 a skončil v 21:00 s konečným výsledkem 2:7. Sportovní podívanou si všichni moc užili.

Žáci tříd II. a III. zahájili i pro tento školní rok pravidelné vzdělávání s využitím ICT v rámci projektu Šablony II, při kterém na tabletech procvičují učivo různých předmětů, a to jak na internetu, tak i pomocí výukových aplikací.

Ve dnech 17., 18. a 19.10. navštívily naši školu pracovnice z Nízkoprahového zařízení pro děti a mládež SHELTER RIAPS a seznámily žáky ze ZŠ se zajímavými informacemi z oblasti kyberšikany, šikany a prosociálního chování. Preventivní lekce byly vedeny zážitkovou a prožitkovou formou a umožnily dětem zapojit se aktivně do průběhu vzdělávacích...

V úterý 11.10. navštívily třídy Prš1 a PrŠ2 výrobnu vánočních ozdob ve Dvoře králové nad Labem. Exkurzi jsem si parádně užili. Prošli jsem si celou výrobu skleněných ozdobiček, od foukání skla až po zdobení, malování a balení. V dílničkách jsme měli možnost si namalovat vlastní vánoční ozdobu pomocí lepidla a třpytivého písku. Celou exkurzi jsme...

Ve středu 18. 10. 22 žáci naší školy předvedli své dovednosti na soutěži Notička a dnes se dočkali výsledků i odměn. Protože je vystoupení před porotou náročné, blahopřejeme všem zúčastněným a děkujeme vyučujícím za jejich čas při přípravách.

Ve čtvrtek 6. října se naši žáci zúčastnili Jaroměřské hokejky. V konkurenci 8 škol z celého kraje nenašli žádného přemožitele, jednoznačně všechny týmy porazili a zaslouženě si odvezli zlaté medaile. Neztratili jsme se ani v individuálních soutěžích. Vyhráli jsme cenu pro nejlepšího střelce, druhé místo v dovednostní soutěži.

V rámci branného dne 16. září 2022 navštívily třídy II. a III. Středisko volného času v Trutnově, kde měly děti možnost využít dobrodružnou stezku, která zahrnovala různé herní prvky, průlezky, skluzavky, lanové prolézačky, trampolínu a podobně. Všichni si to moc užili a branný den se jim tak moc líbil.

Galerie výtvarného umění na chodbě dětského oddělení? A proč vlastně ne? Lapače zlých snů a takřka,, impresionistické " obrázky pro naše malé i větší pacienty vytvořili žáci ZUŠ A.M.Buxton v Úpici pod vedením paní učitelky Jany Wolfové. Za překrásné výrobky dětem i paní učitelce velmi děkujeme. Učitelky ze školy při nemocnici .

Ve středu 22. 6. 2022 proběhl na naší škole již druhý ročník T-Mobile Olympijského běhu. V naší fotogalerii si můžete prohlédnout, jak akce probíhala. Děkujeme všem za účast a SPORTU ZDAR :)

Obrovský úspěch přinesla účast družstva naší školy na soutěži Mladý zdravotník v Úpici, kterou pořádá ČČK a Speciální základní škola A. Bartoše. V početné konkurenci 15 soutěžních družstev z celého kraje naše družstvo získalo 905 bodů z množných 935 a vyhrálo 1. místo!

Relaxační hudba, míhající se barevná světélka na stěnách, barevné balónky, 9 svíček na dortu...... Když se toto vše dá dohromady, je z toho pořádná narozeninová oslava. A slavili jsme úplně všichni, protože během devíti let jsme toho společně se Snoezelenem zažili hodně. A jako správní gratulanti jsme nepřišli s prázdnou. Zahráli a zazpívali jsme...