Covid-19


Aktuálně k 19. 10. 2020

Vážení rodiče,

vzhledem k zhoršující se epidemiologické situaci přijímáme další opatření pro ochranu zdraví vašich dětí. Žáci budou po dobu výuky pouze ve své třídě (případně v přírodě v okolí školy). Aby nedocházelo k setkávání žáků z různých tříd, pro období 19. 10 - 23. 10. se zkracuje výuka!!! ZŠS a tř. I. do 11:40 hod.Tř. II., III., PrŠ 1 a PrŠ 2 do 12:15 hod. Žáci zapsaní ve školní družině mohou jít po vyučování do ŠD podle svých oddělení, ale s velkou naléhavostí VÁS PROSÍME, pokud můžete, vyzvedávejte si své děti co nejdříve po konci vyučování!!! Snažíme se dělat vše pro ochranu vašich dětí, v ŠD dochází k nedodržování rozestupů a setkávání žáků různých tříd. Vážíme si vaší spolupráce!!!

S pozdravem a přáním pevného zdraví, vedení školy


Aktuálně k 9. 10. 2020

Vážní rodiče,

S radostí oznamujeme, že všechny třídy naší školy zůstávají otevřené!!!

Platí pro MŠ, ZŠ, ZŠS (1. i 2. stupeň) a PrŠ. Nadále platí zákaz zpěvu a tělocviku (mimo MŠ).

V úterý 13. 10. bude zkrácená výuka z technických důvodů. (kompletní rekonstrukce vstupních prostor do hlavní budovy).

MŠ - konec 11,30

ZŠS, tř. I. - konec výuky v 11 hodin

Tř. II., III., PrŠ 1 a PrŠ 2 - konec výuky v 11,40 hodin.

ŠD v provozu beze změny.

Ministerstvo školství také stanovilo na 26. a 27. 10. volné dny. Tím se prodlouží podzimní prázdniny a žáci budou doma od 24. 10. do 1. 11. 2020. Pokud se vydaná opatření dále nezmění, výuka začne 2. 11. 2020. Školní družina nebude v provozu.

MŠ bude v omezeném provozu 7,00 - 11,30 bez oběda (dopolední svačina bude).

Pozorně sledujte web a FB školy, o změnách vás budeme informovat!!!

I nadále platí povinnosti nošení roušek ve vnitřních prostorách. Toto opatření se netýká našich žáků. Rodiče a návštěvy školy tuto povinnost však mají. Děkujeme za pochopení. O případných změnách vás budeme informovat. Aktuálně od 1. 10. 2020

Zpěv a tělesná výchova - mimořádným opatřením místně příslušné krajské hygienické stanice se omezuje provoz škol a školských zařízení podle školského zákona a vysokých škol tak, že součástí vzdělávání není zpěv ani sportovní činnost uvnitř i venku, vyloučeny však nejsou venkovní aktivity (např. procházky). Vzhledem k nařízením, prosíme o vhodné oblečení a obuv! Zákaz zpěvu a sportovní činnosti se netýká mateřských škol. Praktická škola jednoletá i Praktická škola dvouletá jsou v provozu i v době nouzového stavu - od 5. 10. 2020. Uzavření středních škol se jich netýká.


DOPORUČUJEME

edu.ceskatelevize.cz - rozcestník, ze kterého se dostanete ke spoustě výukových materiálů

decko.ceskatelevize.cz - zajímavosti a hry pro menší i větší děti

skolakov.eu - procvičování učiva zábavnou formou

www.detsky-web.cz - omalovánky, pohádky, audio pohádky

Cvičí celá rodina - videa s návody na cvičení

Logopedie online - logopedická poradna v Praze se skvělou logopedkou Mgr. Míšou Nesvadbovou.