Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Trutnov, Horská 160 - netfirmy.cz Speciální školy - netfirmy.cz

Facebook

Naší školu najdete na facebooku

Hlavička

Medailové žně na Mistrovství ČR v klasickém lyžování 28. a 29. 1. 2019

V posledním lednovém týdnu se vydalo naše čtyřčlenné reprezentační družstvo na Mistrovství České republiky. Závody pořádal Český svaz mentálně postižených sportovců stejně jako v loňském roce v Lánově. První den proběhly závody na tratích Vejsplachy ve Vrchlabí. Běžel se závod na 3km volnou technikou. Naši chlapci, kteří závodili v kategorii žáci B, obsadili 1. a 2. místo, v kategorii žáci A 5. místo a v kategorii žáků s poruchou autistického spektra 2. místo. Druhý den byl na programu závod na 3km klasickou technikou. V kategorii žáci B chlapci opět získali 1. a 2. místo, v kategorii žáci A 7. místo a v kategorii žáků s PAS 2. místo. Všem chlapcům děkujeme za vzornou reprezentaci i za vzorné chování na akci.