Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Trutnov, Horská 160 - netfirmy.cz Speciální školy - netfirmy.cz

Facebook

Naší školu najdete na facebooku

Hlavička

Jaroměřská hokejka – florbalový turnaj 18.1.2012

Ve středu 18. 1. 2012 se vybraní žáci základní školy speciální vypravili do Jaroměře na turnaj v oblíbeném sportu - florbalu. Tato sportovní akce se konala v krásné sportovní hale ASVAJ za účasti pěti celků.

Naši chlapci odváděli během celého turnaje skvělé výkony a v konečném účtování obsadili krásné třetí místo. Každý byl odměněn diplomem, medailí a spoustou dalších cen. Všichni si mohli vyzkoušet i dovednostní soutěže, ve kterých se také neztratili. Při závěrečném ceremoniálu byl odměněn nejlepší střelec turnaje, kterým se stal, s jedenácti góly, žák naší školy Stanislav Mach. Všem chlapcům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a přejeme jim mnoho dalších sportovních úspěchů.