Navigace
Střední škola - projekty
Toplist

TOPlist

Ověřená instituce
Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Trutnov, Horská 160 - netfirmy.cz Speciální školy - netfirmy.cz
Projekty školy

Facebook

Naší školu najdete na facebooku

 

 

 

 

Hlavička

DUBEN V MŠ UTEKL JAKO VODA....

Bylo -  nebylo, jednou jedna vycházka a na vycházce chlap. Ale nebyl to obyčejný chlap, byl to pan trenér, který běžel kolem nás. Slovo dalo slovo a máme nového kamaráda, se kterým jsme vyrazili trénovat na Para dráhu, kde jsme za dopoledne uběhli celkem 1,5 km. Parádní výkon, proto máme domluvený další trénink na červen. Do té doby budeme běhat na vycházkách a cvičit na dětských posilovacích strojích, které jsme si koupili k nám do školky. Přijďte se mrknout.

     A pak taky takhle jednou na vycházce, před námi hluboký les a v něm příležitost zahrát si pátrací hru. Bylo to skvělé, děti se nechaly vtáhnout do příběhu a 2 dny hledaly a řešily záhadu ztracené hračky.

     Byla - nebyla, jedna perníková chaloupka, ze které vylézala čarodějnice, a děti ji přesvědčovaly, že je to jen větříček a nikdo neloupe perníček. Nedala si říct a zavřela je do klece. Šikovní Jeníčci a Mařenky ji ale obelstili a na lopatu posadili. Na oplátku za tu klec, se pak vkrádali ke spící čarodějnici a potichoučku, polehoučku jí kradli perníčky. Pak už jsme se převlékli za čarodějnice všichni a utíkali jsme do tělocvičny, poprat se s nastraženými úkoly.

     Pohádky ale nekončí. Bylo spousta dalších věcí: canisterapie, muzikoterapie, vycházky za Badym i krmení kačen, písničky, básničky, velikonoční tvoření i koledování. No a co bude? Čeká nás návštěva zubaře, další divadlo, bubnování, tři čivavy i výlet na Mochomůrku. Takže květen může začít. Máme spoustu plánů....

 

Lenka Kuchařová DiS., Ing. Dagmar Šimáňová, Aneta Rohlenová