Navigace
Střední škola - projekty
Toplist

TOPlist

Ověřená instituce
Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Trutnov, Horská 160 - netfirmy.cz Speciální školy - netfirmy.cz
Projekty školy

Facebook

Naší školu najdete na facebooku

 

Hlavička

15. ročník fotbalového turnaje speciálních škol 21. 11. 2018

Dne 21. 11. 2018 naše škola pořádala v hale ZŠ Komenského jubilejní 15. ročník fotbalového turnaje speciálních škol. Tento rok se ho zúčastnily čtyři týmy - samozřejmě výběr naší školy, dále výběry škol z Náchoda, Úpice a Broumova. Každý tým si zahrál 3 zápasy v základní skupině a jeden zápas o konečné umístění. V boji o třetí místo byla v zápase s Úpicí úspěšnější naše škola. Velké finále si zahrál Broumov s Náchodem. Tento napínavý zápas nakonec skončil vítězstvím Broumova. Nejdůležitější však na tomto turnaji bylo, že si všichni tento turnaj moc užili.

Konečné pořadí: 1. Broumov, 2. Náchod, 3. Trutnov, 4. Úpice.