Navigace
Střední škola - projekty
Toplist

TOPlist

Ověřená instituce
Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Trutnov, Horská 160 - netfirmy.cz Speciální školy - netfirmy.cz
Projekty školy

Facebook

Naší školu najdete na facebooku

 

 

 

 

Hlavička

Třída S4

Třídní učitelka

Mgr. Dana ŠoltésováAsistent pedagoga:

Radmila Kuhnová

 

Složení třídy:

Ve třídě je celkem 6 žáků (2 dívky a 4 chlapci) s diagnózou dětský autismus, atypický autismus s různými stupni mentálního postižení.

Co byste měli o naší třídě vědět

Třída se nachází ve 2. poschodí. Je vybavena a přizpůsobena potřebám autistických žáků - např. policovými díly pro strukturované učení. Je výjimečná svou atmosférou, mezi žáky panuje vřelý a kamarádský vztah, vzájemně si pomáhají.

V letošním roce k nám byla zařazena nová žákyně. Ve třídě pracují dva pedagogičtí pracovníci - třídní učitelka a asistentka pedagoga.

Nachází se zde relaxační koutek, který během dne využíváme k relaxaci a různým hrám. Žáci mají k dispozici dva počítače a tři tablety se spoustou výukových programů, které stále obměňujeme, pomáhají k vizualizaci učiva. Ve třídě máme spoustu didaktických her a pomůcek, hračky a stavebnice.

V rámci výuky navštěvujeme relaxační místnost , multismyslovou místnost Snoezelen i počítačovou učebnu. Děti v naší třídě milují knihy, proto již několikátým rokem navštěvujeme pravidelně knihovnu. Během školního roku se zúčastníme hipoterapie, různých kulturních akcí a výletů.

Poděkování za sponzorský dar prosinec 2018
20.12.2018
Chtěli bychom touto cestou poděkovat Mudr. Vlčkové a Mudr. Kutíkové za každoroční sponzorský dar.
Více >>